• Warszawa: +48 797 328 401

KAMIENICA / INWESTYCJA / CENTRUM SEROCKA

Lokalizacja Serock (Mazowieckie)
Rynek Wtórny
Metraż 220 m²
Cena 770000 zł
Cena m² 3500 zł
Transakcja Sprzedaż

Opiekun nieruchomości

Adrian Perzanowski
perzanowski@investorius.com
536004707

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży Kamienicy w samym centrum Serocka ok 40 km od Warszawy, w bliskiej odległości od rzeki Narew
(ok. 400 m). W pobliżu mi.in. punkty handlowo-usługowe, rynek miasta, siedziba Urzędu Gminy, hotel Narvil (ok. 1,5 km). Przeznaczenie na zabudowę mieszkaniową, punkt usługowy, hotel etc.
Serock to miasto, w którym znajdują liczne ośrodki wczasowe, konferencyjno-szkoleniowe. Zlokalizowana jest przystań żeglugi pasażerskiej, liczne szlaki piesze, trasy spacerowo-rowerowe. W najbliższej odległości na połączeniu rzek Narwi i Bugu idealne warunki do uprawiania sportów wodnych oraz wędkarstwa.
Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o pow. 220 m2, na której znajduje się kamienica 220,6 PUM oraz budynek gospodarczy posiada dostęp do drogi głównej (przyległa). Zgodnie z obowiązującym „Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta Serock”, nieruchomość położona jest w strefie MN/U1 oznaczonej, jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub/i zabudowy usług nieuciążliwych. Ponadto jest położona w granicach strefy ochrony urbanistycznej historycznych elementów rozplanowania miasta.
Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz poddasza użytkowego (wysokość 220 cm – istnieje możliwość podniesienia, podpiwniczenie na całej powierzchni. Stan do generalnego remontu. Działka ogrodzona siatką, w pełni uzbrojona. Budynek posiada przyłącze wodne, kanalizacyjne, instalacje elektryczną, gazowa oraz własne CO.
Duże możliwości aranżacyjne.

Zapraszam na prezentację
Adrian Perzanowski
536 004 707

Lokalizacja na mapie